STOLIK W ROLI GŁÓWNEJ W URZĄDZAMY.PL

 

13 lipca ukazał się kolejny artykuł o SteelDeco w serwisie urządzamy.pl.

Tym razem redakcja poświęciła całą swoją uwagę naszym pięknym stolikom.

W roli głównej pojawił się stolik Drie, Exda oraz Clo Table.

Zestaw Drie składa się z trzech stolików o różnych wielkościach, które pozwalają na dowolną kompozycję.

Blaty stolików wykonane są z blachy lakierowanej proszkowo, a nóżki z drewna dębowego lakierowanego.

Każdy ze stolików stanowi samodzielny wyrób, a różne wysokości blatów umożliwiają ich dowolne zestawianie.

Kolejnym opisanym stolikiem jest Exda. Jego minimalistyczna forma w połączeniu z geometrycznym kształtem stanowi o nowoczesnym designie mebla.

Minimalistyczna, a jednocześnie niezwykle oryginalna forma gwarantuje idealne dopasowanie stolika do każdej aranżacji wnętrz w stylu nowoczesnym i nieco designerskim.

Stolik Exda został wykonany z wysokiej jakości blachy lub aluminium, poddanych obróbce plastycznej i malowanych proszkowo.

Na koniec artykułu pojawił się Clo Table. Niezwykle efektowny styl stołu Clo Table czyni z niego nowoczesny mebel na miarę XXI wieku.

Blat Clo Table wykonany jest ze szkła, na którym znajduje się nadruk. Konstrukcja stołu wykonana jest natomiast z blachy malowanej proszkowo.

Mebel idealnie wpasuje się we wszystkie przestrzenie utrzymane w nowoczesnym stylu, nadając im jednocześnie niepowtarzalnego charakteru.

Oryginalny, a jednocześnie neutralny design sprawi, że stół świetnie zaprezentuje się w przestrzeni salonu czy jadalni, ale równie dobrze może wzbogacić wyposażenie restauracji czy kawiarni.

Zachęcamy do lektury całego artykułu: http://www.urzadzamy.pl/salon/meble-i-dodatki/stolik-w-roli-glownej-meble-do-salonu-wedlug-indywidualnej-kreacji,4_13510.html

 

powrót