Design, Funkcja, Technologia to trzy obszary, wokół których działamy.


SteelDeco to młoda polska marka skupiająca projektantów, technologów i producentów mebli. Jesteśmy zainteresowani w szczególności pracami młodych projektantów, które pragniemy skomercjalizować, wykorzystując nasze doświadczenie i zasoby techniczne.  Dlatego też nasze meble wykonujemy według unikalnych i nowatorskich projektów, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Tylko w SteelDeco znajdziesz nowoczesne i designerskie meble, na które będzie Cię stać a dodatkowo dzięki wbudowanemu kreatorowi 3D wyprodukujemy mebel spersonalizowany tylko dla Ciebie. Duża ilość wariantów nawet po ok. 10 tyś. dla jednego produktu powoduje, że dzięki SteelDeco można zamówić mebel, który będzie jedyny w swoim rodzaju i wyprodukowany specjalnie dla Ciebie. SteelDeco to design i jakość za rozsądną cenę.

Produkty - Design i Funkcja

„Od pomysłu do produktu” - tak powstają nasze meble:
1.      Nowatorski projekt
2.      Konsultacje z technologiami
3.      Projekt techniczny
4.      Dobór odpowiednich materiałów
5.      Prototypowanie
6.      Optymalizacja konstrukcji
7.      Poszukiwanie najlepszego wykonawstwa
8.      Zaoferowanie produktów z wykorzystaniem kreatora 3D

Nasze meble są efektem współpracy z projektantami. W szczególności, do współpracy zapraszamy młode, kreatywne osoby. Przy tworzeniu projektów współpracujemy z Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi, organizując m.in. konkursy dla studentów. Pierwsza edycja odbyła się w roku 2014 (Relacja), a cześć ze zwycięskich projektów dostępna jest w naszej ofercie.

Technologie

SteelDeco to także nowoczesne technologie. Jednym z naszych wyzwań było stworzenie i wykorzystanie narzędzi informatycznych, które pozwolą na jak najlepszą prezentację produktu, a także jego dostosowanie do potrzeb i oczekiwań indywidualnego klienta. SteelDeco oferuje zupełnie nowe spojrzenie na zagadnienie personalizowania mebli z wykorzystaniem narzędzi informatycznych (technologii flash). Rozwiązania technologiczne zastosowane w serwisie umożliwiają automatyczne personalizowanie projektów mebli, zgodnych z najnowszymi trendami wzornictwa oraz jednoczesne złożenie zlecenia produkcyjnego na taki produkt bezpośrednio u producenta. Istotną cechą jest możliwość wizualizacji stworzonego produktu w modelu 3D.

Zastosowane narzędzia informatyczne sprawiają, że zamówienie produktu zgodnego ze zindywidualizowanymi parametrami, jest tak proste jak zakup standardowego wyrobu w sklepie internetowym.

Aukcje 

SteelDeco to jednak nie tylko sprzedaż produktów, to także platforma aukcyjna projektów mebli. Platforma, w której wszystkie parametry aukcji są ściśle dopasowane do sprzedaży praw majątkowych. Stworzyliśmy to narzędzie z myślą o młodych projektantach, którzy napotykają na bariery w dostępie do rynku i komercjalizacji swoich prac.

Misja

Naszą misją jest wprowadzenie do otaczającej nas przestrzeni produktów wytworzonych na podstawie nowatorskich projektów, stworzonych przez młodych polskich projektantów.
 


Tu zobaczysz nasze produkty

Lokalizacje